Meno: Ing. Veronika Očipová 

Narodená: 18.2.1989 v Prešove 

Bydlisko: Veľký Šariš

Výška: 168 cm

Súťažná/mimosúťažná váha: 65kg/72kg

Športový klub: AWK Prešov

Tréner: Mgr. Gabriel Harčarik, PhD.

 

Vzdelanie

Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, odbor: Ochrana osôb a majetku

Certifikát trénera I. stupňa pre kulturistiku, fitness a silový trojboj 

Absolvovaný seminár KB5 kettlebell v Bratislave - Simple Sinister (swing, Turkish Get Up)

Absolvovaný seminár KB5 kettllebell v Bratislave - Rite of Passage (clean, military press, snatch)

Odborná spôsobilosť typu "S" pre ochranu osôb a majetku

 

Zamestnanie

Osobná trénerka pre fitness, kulturistiku a armwrestling + odborné poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

 

Špecializácia:

Vypracovanie individuálneho tréningového plánu

Zlepšenie kondície a redukcie telesnej hmotnosti

Trénovanie s vlastným telom v kombinácii s kardiom

Funkčný kruhový tréning so záťažou

Objemový a silový tréning

Stravovanie bez drastických diét   

 

VITAJTE!

Vitajte na mojej webstránke. Volám sa Veronika Očipová, narodila som sa 18.2.1989 v Prešove. Pochádzam z malého mestečka pri Prešove, z Veľkého Šariša. Po ZŠ som vyštudovala strednú školu SPŠ Stavebnú v Prešove , ktorú som ukončila s vyznamenaním nie len za prospech, ale hlavne za športovú reprezentáciu. Od malička zbožňujem šport. Už počas základnej školy a strednej školy som sa súťažne venovala atletike, zopár medailí mám aj z medzinárodných súťaží za šprint, štafetu a tiež som súťažila aj v stolnom tenise. Práve na strednej škole som sa od roku 2006 začala venovať súťažne armwrestlingu ( pretláčaniu rukou). Mnoho ľudí mi kladie otázku ako som sa k takémuto pre ženu nezvyčajnému športu dostala :) Za všetko môže môj telocvikár zo strednej školy Stanislav Kolpák, ktorý ma na súťaž prihlásil. Po víťazstve na mojej prvej súťaži v armwrestlingu bolo jednoznačne rozhodnuté! Ako zverenkyňa Gabriela Harčarika som v pretláčaní súťažila aj počas celej vysokej školy a súťažim dodnes. Popri armwrestlingu sa venujem aj oblasti fitness - cvičenie a stravovanie, prioritou je silový tréning ale tiež ma zaujíma aj funkčný tréning so záťažou a tréning s vlastným telom. Zaujímam sa o osobnostný rozvoj, motiváciu, NLP a všetkým čím môžem pomôcť ľuďom napredovať aby si plnili svoje cieľe a sny :)

Vyštudovala som Vysokú školu bezpečnostného manažérstva v Košiciach s titulom Ing. V súčasnosti pracujem ako osobná trénerka vo Fitnesscentrum Opál v Prešove na Sekčove, som trénerka armwrestlingu v klube AWK Prešov n. o. , som certifikovaná trénerka I.stupňa pre fitness, kulturistiku a silový trojboj, som členkou Slovenskej asociácie pretláčania rukou a zároveň aj reprezentantka SR, od roku 2015 vediem Kruhové tréningy pre ženy aj mužov vo Veľkom Šariši a v Prešove. 

Moje motto : "Ak nechcete byť zabudnutý hneď po svojej smrti, buď píšte čo stojí za prečítanie alebo čiňte o čom stojí písať" 

                                                                 Ing. Veronika Očipová

29.5.2014 Interview na sport7.sk - Veronika Očipová 

www.sport7.sk/clanok/81551-veronika-ocipova-ocina-som-pretlacila-na-pravacku