Motivácia a dosiahnutie cieľa

 
ÚPRIMNE A NAROVINU!
 
Zažívate stále rutinu, život vás nebaví ? práca vás nebaví? nie ste spokojný s tým ako vyzeráte ? ako sa stravujete? nechodíte už medzi ľudí ? Máte pocit, že váš život je už len prežívanie? 
Odpovedali ste áno aspoň na jednú z týchto otázok? Mám pre vás riešenie! 
 
Riešením je ZMENA! Veľa ľudí sa bojí robiť zmeny vo svojom živote. Nestojte na jednom mieste. Život máme len jeden, sme na tomto svete aby tu po nás niečo ostalo, aby sme nemysleli len na seba ale pomáhali aj ľuďom okolo nás, pretože to dobré sa nám 100-násobne vráti. 
 
Nebudem vám rozprávať len pekné veci,ľutovať vás a prikyvovať vám na všetko to nerobím a ani to nemám v pláne! 
 
ÚPRIMNE... 
Prestaňte si nahovárať, že za to kde som teraz môže ten a ten , to oni su navine, ja za to nemôžem, to štátny sytém môže zato kde som, a mnoho ďalších výhovoriek.... TAK UŽ KONEČNE PREVEZMITE ZODPOVEDNOSŤ za všetko čo sa vám v živote stalo!!! Lebo iba vy ste tá osoba, ktorá si riadi život a nikto iný nemá právo o ňom rozhodovať! To kde ste teraz sa stalo LEN a LEN vaším pričinením lebo ste to sami dopustii! Taký je život!
 
BUĎTE TOU ZMENOU VY ! UROBTE TEN KROK KONEČNE ! VYSTÚPTE ZO SVOJEJ KOMFORTNEJ ZÓNY - začni tým, že zmeníš svoje telo a ja ti garantujem, že tvoj život sa zmení. 
 
 
Mojou prácou nie je len byť pri vás počas tréningu a dohliadať na to ako cvičíte. Mojou hlavnou úlohou je vás motivovať psychický aj fyzický a spoločne postúpným krokmi dosiahneme cieľ, ktorý ste si stanovili. Pretože váš úspech je aj mojím úspechom!
 
Vaša osobná trénerka 
Veronika Očipová
 
 

Fotogaléria: Motivácia